یکی از زیر مجموعه های شرکت آگاه حساب کاردان (سهامی خاص) است، حاصل یک دهه فعالیت مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات حسابداری می باشد.

خدمات:

شرکت آگاه حساب کاردان که در زمینه ارائه خدمات مدیریت مالی و مالیاتی و نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم فعالیت دارد. با توجه به نیاز بازار کار حسابداری و درخواست کارفرمایان (مدیرعاملان) شرکت ها از این مجموعه جهت نیروی کار مسلط به اصول حسابداری و نرم افزار های مرتبط و نبود این نیرو ها در بازار کار تصمیم به تربیت و آموزش علاقمندان به این رشته و شغل حسابداری روی آورد، حقیقت ماجرا این گونه است که رشته حسابداری با توجه به بازار کاری که در کشور و سایر کشور های دیگر دارد بهترین و محبوب ترین گزینه برای تحصیل دانشجویان شده است.

اول از همه داشتن دانش اصول حسابداری و تجزیه و تحلیل رویدادهای مالی – دوم مسلط بودن به نرم افزار های حسابداری و مربوطه – سوم تسلط نسبی به قوانین مالیاتی و بیمه و حقوق و دستمزد.

ما در آکادمی آگاه حساب با توجه به نیاز های کارفرمایان و تجارب چندین ساله، پکیج هایی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا موارد ذکر شده بصورت فیلم های آموزشی کاربردی همراه با انجام پروژه های عملی کاملا واقعی با نرم افزار حسابداری و سرانجام تمرین همه این موارد توسط خود شما عزیزان بر روی نرم افزاری که در اختیارتان قرار داده می شود شما کاملا مسلط به موارد مطرح شده می گردید و این موضوع به عنوان امتیازی بزرگ برای استخدام شدن شما در شغل حسابداری در شرکت های مطرح و یا منجر به ارتقاء شغلی شما عزیزان می شود .

ما در مجموعه آگاه حساب بر این باوریم هر شخص یا مجموعه ای با هر مقدار دارایی و بدهی در هر جایگاهی که قرار دارد لایق همان جایگاه می باشد، مگر اینکه با توجه به شناخت توانایی های خود از جایگاه فعلی راضی نبوده و به فکر تلاش برای اهداف بزرگتر و جایگاه های رفیع تر باشد و هر شخص یا مجموعه برای پیشرفت و رسیدن به ایده آل های خود ، خود باید شروع به تلاش کند و رسیدن به ایده آل ها و یک تراز موفق در زندگانی نیاز به زحمت و تلاش شبانه روزی دارد. بدین منظور مجموعه آگاه حساب راهنما و پشتیبان شما خواهد بود.

به امید موفقیت های روز افزون برای همه ی شما عزیزان.

ابوالفضل مغانلو مدیر عامل آگاه حساب کاردان
(سهامی خاص) شماره ثبت:551653

تماس با ما:
  • تهران، صادقیه، فلکه اول خیابان گلناز شمالی نبش خیابان پانزدهم شرقی پلاک 11 واحد 9
  • 021-46129583
برای مشاوره رایگان خرید و قیمت نرم افزار سپیدار تماس بگیرید02148335
+ +