کسب درآمد

کسب درآمد از آکادمی آگاه حساب

با سیستم کسب در آمد از همکاری در فروش آکادمی آگاه حساب آشنا شوید، شما میتوانید با معرفی سایت آکادمی آگاه حساب از طریق لینک اختصاصی خودتان میتوانید از طریق فروش محصولات آکادمی آگاه حساب کسب درآمد کنید.
بازاریابی پورسانتی  بازاریابی بر پایه میزان عملکرد ”performance marketing based ”که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.
یعنی اگر شما در حساب کاربری خودتان وارد شوید لینک های مخصوص به خود را مشاهده می کنید، شما با تبلیغات محصولات آکادمی آگاه حساب و قرار دادن لینک های خودتان در شوبسایت ها یا شبکه های اجتماعی می توانید بابت فروش هر محصول میانگین 20% مبلغ خرید را درآمد کسب کنید.

روش کار:

 بازاریابی از طریق لینک:

بعد از ثبت نام بصورت خودکار به صفحه پیشخوان منتقل میشوید
کسب درآمد
 
همینطور که در عکس بالا مشاهده میکنید گزارش از تمامی فعالیت های شما می باشد.
پروفایل: در این قسمت شما میتوانید اطلاعات شخصی خودتان را ویرایش و در نهایت از قسمت جزئیات پرداخت میتوانید اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید، با وارد کردن اطلاعات حساب بانکی حتی با یک فروش میتوانید پروسانت خود را به شماره حساب که معرفی کردید درخواست پرداخت کنید و همکاران ما در اولین روز کاری مبلغ را به حساب شما واریز مینمایند.
بازاریابی: در این بخش شما میتوانید لینک اختصاصی و بنر های خودتان را مشاهده کنید و با قرار دادن بنرها با لینک اختصاصی خودتان در وبسایت یا شبکه های اجتماعی دیگر شانس خودتان را بالا ببرید و کسانی که با لینک اختصاصی شما دوره ای را خریداری کنند 20% آن مبلغ بعنوان پورسانت در پنل بازاریابی خود شارژ میشود.
لینک اختصاصی بازاریابی
 
برای دریافت لینک اختصاصی خودتان در بخش بازاریابی و در قسمت لینک های بازاریابی میتوانید مشاهده کنید در عکس بالا بصورت واضح قابل مشاهده است همچنین شما میتوانید بارکد اختصاصی خودتان را داشته باشید و هر کسی با اسکن کردن بارکد شما وارد سایت شود و دوره ای را خریداری کند بعنوان بازاریاب پورسانت میگیرید.
در قسمت کمپین ها میتوانید جشنواره های ما را مشاهده کنید و فرصت خوبی برای فروش بیشتر ایجاد کنید.
در قسمت آگهی ها شما میتوانید از بنر های آماده که قرار داده شده است استفاده کنید و همچین اگر وبسایتی داشته باشید میتوانید از کد اختصاصی که در زیر هر بنر درج شده است را در وبسایت خود قرار دهید
بنر های تبلیغاتی
در تصویر بالا و پایین بصورت واضح مشخص هست.
 
بازاریابی
ارجاعات: در این بخش شما میتوانید جزئیات کسانی که از طریق لینک شما وارد شده را ببیند.
پرداخت ها: در این بخش شما میتوانید جزئیات پرداختی و درآمد خود را مشاهده کنید.
گزارش ها: در این بخش شما میتوانید گزارش کسانی که با کلیک بروی لینک شما وارد سایت شده اند را مشاهده کنید.
در قسمت ترافیک ها شما میتوانید به جزئیات بیشتری از کسانی که با لینک شما وارد سایت شده اند چه تعداد کسانی که از لینک شما وارد شده اند خریدی انجام داده اند و یا جزئیاتی مانند از چه نوع سیستم عاملی و چه نوع مرورگری استفاده کردند را مشاهده کنید.
در قسمت گزارش کمپین میتوانید تعداد کمپین های که ایجاد کرده اید و کمپین های خود را تحلیل کنید.
در قسمت تاریخچه ارجاع ها میتوانید گزارش کاملی از پورسانت های خود بر اساس فعایت مشاهده کنید.
 
در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید از طریق دکمه زیر میتوانید پنل بازاریابی خود را فعال کنید.
توجه: این دکمه تنها زمانی برای شما نمایش داده میشود که از طریق حساب کاربری من که در بالای صفحه در سمت چپ به رنگ بنفش قرار دارد به حساب خود وارد شوید و مجدد به این صفحه بازگردید، و یا بعد از وارد شدن به پیشخوان حساب کاربری من در نوار سمت راست پیشخوان گزینه بازاریاب شوید را انتخاب کنید.

در صورتی که هنوز در سایت ثبت نام نکرده اید متیوانید از دکمه زیر برای ثبت نام در بازاریابی اقدام کنید.

 

اگر قبلا در بخش بازاریابی ثبت نام کرده اید میتوانید از دکمه زیر وارد پنل بازاریابی شوید.