نرم افزار پیمانکاری سپیدار

اگر شرکت شما مشغول به فعالیت در زمینه ارائه خدمات و پیمان است، نرم افزار پیمانکاری سپیدار با ماژول های حسابداری، دریافت، پرداخت و پیمانکاری انتخاب مناسبی برای کسب و کار شما خواهد بود؛ البته اگر حجم کاری شرکت شما بیشتر به صنعت خاصی مربوط می شود، می توانید سایر سیستم ها و زیر سیستم های این بسته نرم افزار را تهیه کنید و با کمک آن ها فعالیت های خود را مدیریت کنید.

توجه داشته باشید که حسابداری یکی از چالش های اصلی شرکت های پیمانکاری است، به طوری که این شرکت ها معمولا نمی توانند هزینه های پروژه، میزان کسورات، وضعیت های قراردادها و … را به درستی بررسی کنند؛ از همین رو شرکت ها به یک نرم افزار نیاز دارند تا بتوانند با کمک آن ها امور حسابداری شرکت ها را بررسی کنند. بهترین پیشنهادی که می توانیم برای این شرکت ها داشته باشیم، بسته نرم افزار پیمانکاری سپیدار است.

نرم افزار پیمانکاری سپیدار:

بسته پیمانکاری نرم افزار سپیدار بصورت پیش فرض شامل ماژول حسابداری، دریافت و پرداخت، تامین کنندگان و انبار تولیدی و سیستم پیمانکاری می باشد که با توجه به وسعت و فرایندهای شرکت های پیمانکاری امکان اضافه کردن سایر ماژول های دیگر به این بسته فراهم می باشد. برای مطالعه بیشتر و دانلود کاتالوگ بسته نرم افزار پیمانکاری سپیدار کلیک کنید.

دانلود بروشور نرم افزار پیمانکاری سپیدار

در این بروشور هر اطلاعاتی که نیاز دارید به صورت جامع و ساده جمع آوری شده است؛ به طوری که با دانلود و مطالعه آن می توانید متوجه شوید که نرم افزار پیمانکاری سپیدار چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد و آیا این امکانات برای شما مناسب و کاربردی هستند یا خیر؟!

نرم افزار بازرگانی سپیدار
✅ نام نرم افزار:نرم افزار پیمانکاری سپیدار
☑️ تولید کننده:شرکت همکاران سیستم
✔️ مناسب:مدیریت هوشمندانه انواع شرکت های پیمانکاری
☎️ مشاوره رایگان:9051563232
💰 قیمت نرم افزار سپیدار:ماژول موردنظر خود را انتخاب کنید.

امکانات بسته پیمانکاری نرم افزار سپیدار

حال شاید برای شما سوال پیش آید که این بسته از نرم افزار سپیدار چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد و آیا این امکانات می توانند نیازهای شما را برآورده کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت امکانات و ویژگی های این نرم افزار عبارتند از:

 • ثبت تمامی هزینه های شرکت در مناقصه ها
 • ثبت انواع ضمانت نامه های پرداختی
 • دریافت فهرست بها توسط سازمان برنامه و بودجه
 • ثبت انواع ضرایب برای قراردادها و اعمال آن ها به صورت خودکار
 • گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه
 • ثبت هزینه های مربوط به حقوق و دستمزد
 • ثبت هزینه های پیمانکاران
 • ثبت هزینه های سربار
 • بررسی هزینه های مربوط به مواد و مصالح مصرف شده
 • ثبت هزینه های نقدی و اعتباری
 • امکان انجام تسویه ها
 • گزارشگیری از ضمانت نامه های سررسید

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

ویگی های نرم افزار پیمانکاری سپیدار

اگر قصد استفاده از نرم افزار پیمانکاری سپیدار را دارید، باید با ویژگی های این بسته در ابتدا آشنا شوید. اولین ویژگی این نرم افزار که می توان به آن اشاره کرد رابط کاربری ساده است؛ بنابراین شما می توانید پروژه و قراردادهای خود را به صورت تفکیک شده طبقه بندی کنید و گزارش های لازم را از آن ها بدست آورید. علاوه بر این مورد، نرم افزار پیمانکاری سرعت و دقت کارها را نیز افزایش می دهد و از آنجایی که یک ابزار قدرتمند مدیریت مالی به شمار می آید، شما می توانید همزمان با آن چند پروژه پیمانکاری را در دست بگیرید و محاسبات لازم را انجام دهید.

برای مشاوره رایگان خرید نرم افزار یا ثبت نام در دوره های آموزشی تماس بگیرید:09051563434
+ +