نرم افزار خدماتی سپیدار

اگر در حال فعالیت در یک شرکت خدماتی هستید، بدون شک به یک نرم افزار حسابداری خوب و قدرتمند نیاز دارید تا بتوانید با کمک آن حسابداری شرکت، بررسی دریافت ها، پرداخت ها، فروش و … را انجام دهید. نرم افزار خدماتی سپیدار یکی از انواع بسته های نرم افزار حسابداری سپیدار است که ماژول های مختلفی را در اختیار شرکت ها قرار می دهد که برخی از این ماژول ها پیش فرض هستند و شرکت هایی که فعالیت معمولی دارند می توانند با این ماژول های پیش فرض نیازهای خود را برآورده کنند. اما اگر حجم کاری شرکت شما زیاد است یا به صورت تخصصی در یک زمینه مشغول به فعالیت هستید، می توانید سایر سیستم ها و زیر سیستم های این بسته را تهیه کنید تا با استفاده از آن ها کنترل بهتر و دقیق تری روی فعالیت خود داشته باشید.

نرم افزار خدماتی سپیدار:

بسته خدماتی نرم افزار سپیدار بصورت پیش فرض شامل ماژول حسابداری، دریافت و پرداخت و فروش خدماتی می باشد که با توجه به وسعت و فرایندهای شرکت های خدماتی امکان اضافه کردن سایر ماژول های دیگر به این بسته فراهم می باشد. برای مطالعه بیشتر و دانلود کاتالوگ بسته نرم افزار خدماتی سپیدار کلیک کنید.

در این بروشور هر اطلاعاتی که نیاز دارید به صورت جامع و ساده جمع آوری شده است؛ به طوری که با دانلود و مطالعه آن می توانید متوجه شوید که نرم افزار خدماتی سپیدار چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد و آیا این امکانات برای شما مناسب و کاربردی هستند یا خیر؟!

نرم افزار بازرگانی سپیدار

دانلود بروشور نرم افزار خدماتی سپیدار

امکانات و ویژگی های نرم افزار خدماتی سپیدار

حال اگر با وجود توضیحاتی که در اختیارتان قرار گرفت، فکر می کنید نرم افزار خدماتی سپیدار انتخاب مناسبی برای شما است، باید با ویژگی ها و امکاناتی که این نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد آشنا شوید تا بتوانید تصمیم نهایی خود را به بهترین و مطمئن ترین شکل ممکن بگیرید. از اصلی ترین امکانات و ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره داشت:

نرم افزار خدماتی سپیدار

  • این نرم افزار امکانی به شما می دهد تا بتوانید نوع فروش خود برای خدمات مختلف را تعیین کنید.
  • شرایط را برای ارتباط شفاف با مشتریان فراهم کرده است و می توانید در لحظه صورت حساب طرف مقابل را تهیه کنید.
  • اگر می خواهید بر مبنای تسویه یا عدم تسویه، پورسانت تعیین کنید، نرم افزار حسابداری سپیدار بسته خدماتی این امکان را به شما می دهد تا مدل های گوناگون پورسانت را تعیین کنید.
  • می توانید با این نرم افزار، عملیات مربوط به چک های دریافتی و پرداختی را انجام دهید و تمام دریافت ها و پرداخت ها را مدیریت کنید.
  • نرم افزار خدماتی سپیدار، به صورت خودکار مغایرت های بانکی را محاسبه می کند که این کار در صرفه جویی زمان بسیار کمک کننده است و از رخ دادن اشتباهات بزرگ جلوگیری می کند.
✅ نام نرم افزار:نرم افزار خدماتی سپیدار
☑️ تولید کننده:شرکت همکاران سیستم
✔️ مناسب:مدیریت هوشمندانه انواع شرکت های خدماتی
☎️ مشاوره رایگان:02148335
💰 قیمت نرم افزار سپیدار:ماژول موردنظر خود را انتخاب کنید.
برای مشاوره رایگان خرید و قیمت نرم افزار سپیدار تماس بگیرید02148335
+ +