نرم افزار بازرگانی سپیدار

نرم افزار بازرگانی سپیدار برای شرکت هایی که به دنبال کنترل موجودی انبار، محاسبه سود و زیان فروش خود و مواردی از این دست هستند، انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. این دست از کسب و کارها با تهیه این بسته از نرم افزار حسابداری سپیدار، می توانند کالاهای پرفروش را شناسایی کنند و با کار روی آن ها میزان سود شرکت خود را افزایش دهند. در این بسته از نرم افزار شما به سیستم های زیر دسترسی خواهید داشت:

 1. سیستم حسابداری
 2.  سیستم دریافت و پرداخت
 3. حقوق و دستمزد
 4. دارایی ثابت
 5. مشتریان و فروش
 6. تامین کنندگان و انبار بازرگانی

در این بروشور هر اطلاعاتی که نیاز دارید به صورت جامع و ساده جمع آوری شده است؛ به طوری که با دانلود و مطالعه آن می توانید متوجه شوید که نرم افزار بازرگانی سپیدار چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد و آیا این امکانات برای شما مناسب و کاربردی هستند یا خیر؟!

نرم افزار بازرگانی سپیدار

دانلود بروشور نرم افزار بازرگانی سپیدار

مشاوره رایگان خرید نرم افزار سپیدار

چرا باید نرم افزار بازرگانی سپیدار را خریداری کرد؟

 • با داشتن این بسته حسابداری، می توانید موجودی انبار خود را به طور دقیق بدست آورید و از مشکلاتی چون کمبود موجودی جلوگیری کنید.
 • بسته بازرگانی سپیدار، شرایطی را فراهم می کند که بتوانید سود و زیاد کالاها را به درستی تفکیک کنید و با کار روی آن ها میزان سود را افزایش و میزان ضرر را کاهش دهید.
 • با نرم افزار بازرگانی سپیدار می توانید تمامی دریافتی ها و پرداخت ها را مدیریت کنید و تمام عملیات چک ها را نیز تحت کنترل داشته باشید.
 • اگر در ثبت اطلاعات انبار مشکل دارید، می توانید از طریق این بسته ورود و خروج کالاها را با ارتباط آنلاین با دستگاه باسکول ثبت کنید.
 • با استفاده از نرم افزار بازرگانی سپیدار، می توانید خدمات پس از فروش کسب و کار خود را بهبود بخشید.
 • این بسته نرم افزار شرایط ارزیابی موجودی کالاها در انبار را نیز برای شما ساده می کند و می توانید با آن کسر و اضافه انبار را به طور خودکار انجام دهید.
✅ نام نرم افزار:نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار
☑️ تولید کننده:شرکت همکاران سیستم
✔️ مناسب:مدیریت هوشمندانه انواع شرکت های بازرگانی
☎️ مشاوره رایگان:02146129583 – 09120805734
💰 قیمت نرم افزار سپیدار:ماژول موردنظر خود را انتخاب کنید.